تبلیغات
هیئت فاطمیون پیشوا
 

 

                           هیئت فاطمیون پیشوا
 


پیامبرگرامی صلی الله علیه وآله به حضرت علی علیه السلام می فرماید: ای علی! بدان شگفت آورترین مردم در ایمان و بزرگ ترین آنان در یقین مردمی هستند که در آخِرُالزّمان - با آنکه پیامبر خود را ندیدند و از امام خود محجوب اند - به نوشته که خطی سیاه بر صفحه ای سپید است، ایمان می آورند...راز چفیــــــــــــه

http://yeksafheqoran.persiangig.com/image/Besmellah.jpg
در حاشیه دیداری كه سرداران نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس با سرلشكر سیدحسن فیروزآبادی داشتند، سرلشكر فیروزآبادی در پاسخ به جوانی كه چفیه وی را طلب كرد، گفت:
 «مقام معظم رهبری به خاطر بركت ولایت چفیه خود را به عنوان تبرك هدیه دهند؛چفیه آقا پر از نورانیت و بركت است».
مقام معظم رهبری خورشیدی است كه قافله انقلاب از نور ولایت ایشان راه را از بیراهه تشخیص می‌دهد؛ ایشان گاهی از روی محبت دست روی سر فردی می‌كشند؛ گاهی انگشتر خود را می‌بخشند و گاهی چفیه‌ای كه بر شانه‌هایشان دارند را به طالب آن چفیه هدیه می‌دهند. چفیه‌ آقا مثل یك راز جذاب است كه شاید هنوز كسی نتوانسته به آن راز دست پیدا كند و هر كسی زرنگ‌تر باشد، می‌تواند در مجلسی كه آقا حضور دارند، چفیه ایشان را به عنوان تبرك بگیرد و تا آخر عمر آن را بر گردن خود بیندازد و با افتخار به همه بگوید كه این چفیه از روی شانه‌های آقا برداشته شده و به دست من رسیده است.
كسانی كه تا به حال به محضر آقا شرفیاب شده‌اند، شاهد بوده‌اند كه هر بار كه كسی چفیه آقا را طلب كرده، ایشان با رضایت كامل به یكی از همراهان ‌‌فرمودند «این چفیه را از شانه من بردارید و بدهید به ایشان».
شانه‌های ایشان هیچ وقت خالی از چفیه نبوده، شاید این تكّه پارچه نمادی از دفاع مقدّس است؛ شاید علامت حمایت از مظلومان فلسطین و شاید نشان وحدت امت اسلامی است.
خیلی از بسیجیان شانه‌های خود با چفیه مزین می‌كنند و سرلشكر فیروزآبادی یكی از همان بسیجیانی است همیشه چفیه‌ای را بر شانه‌هایش می‌گذارد و آن را جزو لباس خود می‌داند.
در حاشیه دیداری كه سرداران، امیران سپاه، ارتش و نیروی انتظامی و مسئولان ستاد بزرگداشت سی‌امین سالگرد دفاع مقدس با سرلشكر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد كل نیروهای مسلح داشتند، یكی از جوانان حاضر خود را به سرلشكر فیروزآبادی رساند و از وی چفیه‌ای را كه بر دوشش بود، طلب كرد.
سرلشكر فیروزآبادی دست خود را بر چفیه‌اش كشید و گفت: «مقام معظم رهبری به خاطر بركت ولایت چفیه خود را به عنوان تبرك هدیه دهند؛ چفیه مقام معظم رهبری پر از نورانیت و بركت است؛ من یك بسیجی و سرباز هستم و چفیه جزو لباس من است. من نباید چفیه قلابی به مردم بدهم».-:¦:- -- -:¦:-══════════════---:¦:- -- -:¦:-
>>  برای دانلود بر روی عکس کلیک کنید

-:¦:- -- -:¦:-════════════---:¦:- -- -:¦:-


http://yeksafheqoran.persiangig.com/Graphic/Chafieh-Agha-500.jpgدوشنبه 10 بهمن 1390 | نظرات ()پیامبرگرامی صلی الله علیه وآله به حضرت علی علیه السلام می فرماید: ای علی! بدان شگفت آورترین مردم در ایمان و بزرگ ترین آنان در یقین مردمی هستند که در آخِرُالزّمان - با آنکه پیامبر خود را ندیدند و از امام خود محجوب اند - به نوشته که خطی سیاه بر صفحه ای سپید است، ایمان می آورند...
فرهنگی فاطمیون

 

حسین روح و روانم...
داغ کــربلایـــت...
شب اوّل
بر مشامم میرسد ...
هیئت فاطمیون پیشوا
نازنین، اینجا خدا هم پیششان محبوب نیست
حی علی کربلا
بود ، هست و خواهد بود(خوندنش توصیه میشه...)
قمر بنی هاشم
یا ثامن الائمه علیه السلام
دیدار دبیركل جهاد اسلامی فلسطین با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای
در آستانه مرحله جدیدی از تمدن اسلامی قرار داریم
ما فرزندان عماد مغنیه...
انقلاب ما با الله‌اكبر ادامه دارد
اساس كار، محبت و اتحاد است

حاج محمود کریمی محرم 90 فاطمیون آیت الله بهجت چگونه باید منتظر بود؟ هیئت فاطمیون پیشوا مهدویت مقاله مقاله مهدویت بهجت 

city download
فروشگاه اینترنتی
آگهی رایگان

 

نظر شما در رابطه با عملکرد وبلاگ چیست ؟

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
کل بازدیدها : نفر
کل مطالب : عدد

سبکی نو در طراحی مذهبی
 


مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی

By Ashoora.ir & Blog Skin